Turquhouse Boutique Hotel
Turquhouse Boutique Hotel
Turquhouse Boutique Hotel
Turquhouse Boutique Hotel

Turquhouse Boutique Hotel


Şehrin içinde zamanın dışında, farklı bir otel...

Turquhouse; türkevi sıcaklığının günümüz konforuna yansımalarıyla bezenmiş ve teleferikle de çıkılabilen otel olma özelliği ile İstanbul'a ayrı bir renk katıyor...

Bir Atalar Şirketler Grubu işletmesi olan Turquhouse Hotel, 2002 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 18. yüzyıl Osmanlı Mimarisini yansıtan İstanbul Konaklarının restorasyonu ve yeniden yorumlanmasıyla, günümüze tarihi bir değer olarak aktarılan Otelimiz, 6 konak, 47 oda ve 90 yataktan oluşmaktadır. Her bir konak, adını Haliç kıyısındaki semtlerden almıştır (Eyüp, Balat, Fener, Cibali, Hasköy ve Sütlüce).

Muhteşem Haliç ve İstanbul manzarası eşliğinde, nitelikli hizmet anlayışıyla; misafirlerine unutulmaz bir hatıra yaşatmaktadır. Amacımız, mevcut tarihi doku içinde; misafirlerimizin her anını huzurla geçireceği bir ortam sunmaktır.

Klasik otel hizmeti anlayışından farklı olarak; misafirlerine kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortamı onlara yaşatan Turquhouse Hotel, Eyüp Sultan Camiine 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. İstanbul'da teleferikle çıkılabilen ilk otel olma özelliği taşıyan Otelimize özel araçlarınız dışında otobüs, metrobüs ve deniz yolu ile de ulaşım imkânları mevcuttur.

YUKARI
YUKARI