Konaklama

"Şehrin İçinde Zamanın Dışında Bir Otel"

Bir Atalar Şirketler Grubu işletmesi olan Turquhouse Hotel, 2002 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 18. yüzyıl Osmanlı Mimarisini yansıtan İstanbul Konaklarının restorasyonu ve yeniden yorumlanmasıyla, günümüze tarihi bir değer olarak aktarılan Otelimiz, 7 konak, 67 oda ve 115 yataktan oluşmaktadır. Her bir konak, adını Haliç kıyısındaki semtlerden almıştır (Eyüp, Ayvansaray, Balat, Fener, Cibali, Hasköy ve Sütlüce).

Farklı konseptlerin yer aldığı konaklardaki odalarımız; Standart, Superior, Elit ve Junior Suit olmak üzere; 4 tipten oluşmaktadır.

Muhteşem Haliç ve İstanbul manzarası eşliğinde, nitelikli hizmet anlayışıyla; misafirlerine unutulmaz bir hatıra yaşatmaktadır. Amacımız, mevcut tarihi doku içinde; misafirlerimizin her anını huzurla geçireceği bir ortam sunmaktır.

Klasik otel hizmeti anlayışından farklı olarak; misafirlerine kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortamı onlara yaşatan Turquhouse Hotel, Eyüp Sultan Camiine 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. İstanbul'da teleferikle çıkılabilen ilk otel olma özelliği taşıyan Otelimize özel araçlarınız dışında otobüs, metrobüs ve deniz yolu ile de ulaşım imkânları mevcuttur.

 

YUKARI